KEERDA AC/DC Adapter Power Supply DZ024CHL120200H 12V 2.0A 2A 2000mA
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
The adapter features a 1:2 connection split/duplication and a black color that complements any setup. It is powered and has an output voltage of 12V, making it a versatile choice for multipurpose AC to DC adapters. The cable length is unknown, but the adapter is manufactured in China with no known manufacturer warranty. Get this AC/DC adapter now and power your devices with ease.